Wernisaż „Jestem niepełnosprawnym artystą w życiu”

Nova Galeria zaprasza na wernisaż pod tytułem „Jestem niepełnosprawnym artystą w życiu”. Zostaną tu zaprezentowane prace plastyczne uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Malborku.

Gdzie i kiedy?

Wernisaż odbędzie się w Galerii Nova: Szpital Jerozolimski, al. Armii Krajowej 68. Termin: środa, 19.04.2023 r., godzina 18.00. Wystawa będzie czynna do dnia 05.05.2023 r. w godzinach 8.00 – 16.30 od poniedziałku do piątku.

O wernisażu

Jak podaje organizator, prace plastyczne zostały wykonane podczas zajęć terapeutycznych. Celem wernisażu jest promocja twórczości osób z niepełnosprawnościami i jest doskonałą okazją, aby zaprezentować ich talenty artystyczne, odczucia i sposób patrzenia na otaczający świat. Jest to podróż do świata wyobraźni.

Polecamy: Malborski Festiwal Integracji „Doświadczenie”

wernisaż malbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Malborski Festiwal Integracji - Warsztaty Malarskie

pon. kwi 17 , 2023
Malborskie Centrum Kultury i Edukacji zaprasza do udziału w Warsztatach Malarstwa, które odbędą się w ramach I Malborskiego Festiwalu Integracji. Gdzie i kiedy? Warsztaty odbędą się w dniu 29.04.2023 r. (sobota) w CKiE Szkoła Łacińska. Udział jest bezpłatny, jednak ilość miejsc ograniczona! Na wszelkie pytania odpowiedzi udziela Pani Małgorzata Badziong, […]
warsztaty malarstwa festiwal integracji

Zobacz koniecznie

Spis treści